Smart hub nedir?

Samsung’un tüm Smart TV özellikleri altında topladığı bir birimdir. Smart hub, soysal tv ve bazı modellerde web browser’i kapsamaktadır, ve tv de erişebileceğiniz tüm özellikleri kapsamaktadır. Dört tane yüksek ölçüde kişiselleştirilmiş özellikten oluşan smart hub tüketicilere samsung smart TVleri üzerinden içerik arama, keşfetme ve erişmek için pratik bir yol sağlar. Kısaca ,farklı içerik kaynaklarına daha hızlı ve kolay erişim sağlamanız için özel olarak tasarlanmış bir TV teknolojisi de denebilir.

Smart hub YouTube, Viewster, Dailymotion, Absolute Radio, TuneIn radio, Vimeo, HuffPostLive ve FluxPlayer gibi uygulamaların yanı sıra, eşsiz uygulamaları arasında Spotify, ITV Player, Curzon, Digital Theatre (sahneden canlı kayıtlar), Yabazam 3D, S[edition], birçok fitness uygulaması ve bazı basit oyunlar var.

Samsung yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre smart TV oyun paneli, bütün geliştiricilere her zaman açık olacak ve kullanıcılar da TV ekranlarından geniş bir yelpazeye yayılan eğlenceli oyunların keyfini çıkarabilecek" dedi. Samsung Smart TV'nin dört panelden oluşan özel kullanıcı arayüzü olan Smart hub'ın, her bir arayüzü, Samsung'un 2014 smart TV'leri için farklı içerikler sunuyor. Bu panellerden biri de tüketicilere televizyonda oynayabilecekleri farklı oyunlar sunabilmek için, "Oyun Paneli" olarak, yeniden tasarlanmıştır.

Electronic Arts (EA) ve Gameloft gibi küresel oyun şirketleri ve ayrıca Hanbitsoft, Com2usNFUN ve MOMO gibi Koreli oyun şirketleriyle ortaklığa giden Samsung, tüketicilere büyük, yüksek çözünürlüklü televizyonlar için uygun, 20'den fazla yeni ve heyecanlı oyun sunmaya hazırlanıyor. "Oyun Paneli" aracılığıyla samsung; Hanbitsoft'un, bugüne kadar 900 milyondan fazla kez indirilen popüler online dans oyununun en son versiyonu 'World in Audition'u, NFUN'ın son derece sürükleyici uçak oyunu Sky Chaser'i ve EA'nın Need For Speed Most Wanted'ı ile Gameloft'un Real Football oyunlarını oturma odanıza taşıyacak.

smart hub

Tüketiciler, televizyonun uzaktan kumandasındaki tuşları ve touchpad'i, uyumlu bir gamepad'i ya da akıllı telefonlarını kullanarak, oyunları kolayca oynayabilecek. Gelecekte kullanıcılar, Smart TV'nin ağ özelliklerini kullanarak karşılıklı veya birlikte oyun oynayabilecek ve birbirlerine hediyeler gönderebilecekler. "Oyun Paneli" ayrıca, yüksek çözünürlüklü görüntülerle oyunları keyifli hale getiriyor. Bunun yanı sıra kullanıcılar, imleci oyunu temsil eden görselin üzerine getirerek kolayca oyunun tanıtım filmini de izleyebiliyor.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç