Leslie nedir?

Leslie, tam adı ile Leslie Sansone isimli kişinin sunduğu egzersiz hareketleri ile en hızlı kilo verme yöntemlerini sunan kişidir.

Leslie, sporu en eğlenceli yapıya getirerek, yapılan hareketlerden insanların keyif alarak yapabilmesini amaçlayarak ortaya çıkmıştır. İnsanlar tarafından, Leslie Sansone tarafından hazırlanan spor egzersizleri sayesinde hemen hemen çoğu kişi keyifli vakitler geçirerek kilo verdiğini iddia etmektedir. Leslie Sansone isimli kadına ait birden çok eğitim CD'leri bulunmaktadır.

Leslie Sansone kimdir?

Leslie Sansone, 14 Şubat 1962 yılında, Amerika'nın Pensilvanya eyaletinde dünyaya gelmiştir. Spor hayatı ile tanıştıktan sonra CBN TV kanalında spor egzersizleri vermeye başlamıştır. Bunların yanı sıra ek olarak hazırladığı CD'ler ile bütün dünyaya kendini tanıtmış ve insanlara sporu sevdiren bir yapıya sokmuştur.

Verdiği spor egzersiz hareketlerinde, insanları harekete geçiren en büyük etken, sahip olduğu enerjisi denilebilir. Aşağıda bulunan videolara baktığınız zaman, ister istemez kendinizi spor yapma isteği içerisinde bulabilmektesiniz.

Leslie Sansone yürüyüş programı

Leslie Sansone tarafından hazırlanmış bu programda yürüyüş yer almaktadır. Bunun haricinde sunmuş olduğu pek çok sayıda program vardır. Çoğu hazırlamış olduğu videolar, insanların bölgesel zayıflamalarını hedeflemede ve vücut sıkılaştırmada oldukça etkili olmasını sağlamaktadır. Sporda yürümek, en önemli aktivitelerden birisi olarak kabul edilir. Yürüme esnasında, insanların 50 üzerinde kaslarının aynı an içerisinde çalışmasını sağlar ve metabolizmayı hızlandırarak kolay kilo vermeyi hedefler.

Bu yürüyüş programında, dışarı çıkıp yürümeye üşenen kişiler için ya da çıkmaya fırsatı olmayan enbilgi.com kişiler için, ev ortamında herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulmaksızın yürüyüş yapabilmesi için gerekli olan egzersizleri sağlamaktadır. Aşağıda bulunan video sayesinde, 30 dakikalık bir spor sayesinde kilometrelerce yol yürümüş gibi etki yaratmaktadır ve metabolizmayı en hızlı şekilde çalıştırmaktadır.

Bu spor programını yemeklerden önce ya da sonra yapabilmeniz uygundur. Bu programların tek dezavantajı İngilizce olmasıdır. Ancak konuşmaları bir yana bırakarak, sadece yapılan hareketleri doğru şekilde tekrar edebilmek yine sizler açısından oldukça yararlı olacaktır.
Aşağıda bulunan yürüyüş programı sizler için paylaşılmıştır. Bunlar gibi pek çok sayıda değişik spor egzersizleri bulunmaktadır.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç