XTicaret nedir?

Xticaret, Başkalarının ürünlerinin tanıtımını yaparak/satarak internet üzerinden para kazanmaktır. X ticaret bir e-ticaret havuzudur da denilebilir. Pek çok ürün sahibi, ürünlerini bu platforma Türkiye'de e-ticaret alanında ciddi atılımlar yaparak ürünlerin tanıtımında reklamlara harcanan yüksek bütçenin satış ortaklarına aktarılmasını ve ürün tanıtımının bu şekilde yapılmasını sağlayarak bünyesindeki x-dükkanlara yüksek oranda (%40-70) kar verip kazandıran sistemdir. Giderek yaygınlaşmasını sağlayan altyapısı ve internet devrimi olarak adlandırılan sistemi hayata geçirmesi sayesinde kısa zamanda ses getirmiş ve katlanarak büyümeye devam etmektedir.

Türkiye'nin en büyük internet AVM si olan Xticaret, bünyesindeki alıcı-satıcı-sağlayıcılara yüksek kazançlar elde etmelerini ve karlı çıkmalarının yolunu açıyor.

XTicaret için, gelecekteki pazarlama ve satış teknolojisi, sürekliliği olan etkili bir kazanç yöntemi kısacası güvenilir bir satış ortaklığı sistemi diyebiliriz. X ticareti teknik tanım ile, satıcıların (ürün sahipleri), satış ortaklarının (affiliate) ve alıcların (ihtiyaç sahibi) buluşmasını sağlayan, Türkiye deki ilk satış odaklı teknoloji platformudur. Bu e-ticaret döngüsü aşağıdaki 3 kesime hitap ederek kazançlı çıkmalarını sağlar.

1- Ürün sahipleri

2- Satış Ortakları

3- Alıcılar

Bu üçgendeki döngü, reklam giderleri ve ekstra maliyetler olmadan işler.

Satış ortakları, aylık sabit gelir elde etme imkanına da sahip olurlar.

Dış bağlantılar

http://www.7x.com.tr/ - XTicaret

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç