TTNET wifi nedir?

TTNET wifi ile ev ve işyerleri dışında binlerce servis noktasında taşınabilir bilgisayarınız veya wifi uyumlu cep telefonunuz üzerinden özgürce internete bağlanabileceğiniz geniş bant internet hizmetidir

Bunun için herhangi bir ek donanıma ihtiyacınız yoktur. TTNET wifi, 81 ilde binlerce noktada, insanların en çok uğradıkları ve zaman geçirdikleri yerlerde (örneğin havaalanları, kafeler, alışveriş merkezleri vs.), güvenli kablosuz internet hizmeti vermektedir ve bu alanda Türkiye'nin en geniş kablosuz internet ağına sahiptir.

Ağ şifresiz olup bağlandıktan sonra açılan web arayüzünde giriş bilgileri istemektedir. Ttnet aboneleri "Tek Şifre" uygulaması veya Adsl kullanıcı adı-şifresiyle tarifeleri kapsamındaki ücretsiz internet dakikalarını kullanabildiği gibi ek süreler de satın alabilir. Ttnet abonesi olmayanlar ise Kredi Kartı ile ödeme yaparak internet dakikası satın alabilmektedir.

TTNET wifi hangi cihazlarda çalışıyor?

Android tabanlı mobil cihazlar için Android 2.2 ve üzeri sürümler, iOS tabanlı mobil cihazlar için iOS 5.0 ve üzeri sürümler desteklenmektedir. iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları ile uyumludur. Uygulama, iPhone 5 için optimize edilmiştir. TTNET WiFi uygulamasından farkları ve gelişmiş özellikler var mı? Evet, gelişmiş özelliklerle çok daha kullanışlı ve fonksiyonel olduğu söylenebilir.

Yeni uygulama ile WiFi noktalarını ‘Artırılmış Gerçeklik’ teknolojisi ile görebilir, TTNET abonesiyseniz Tekşifre’niz ile otomatik olarak bağlanabilir, uygulamayı bir defa indirdikten sonra internetiniz olmadan da kullanabilirsiniz. Mevcut uygulamadan farklı olarak TTNET WiFi Mobil uygulamasına özel, yapılacak kampanya ve anlaşmalı işyerlerinden indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç