Topface nedir?

Topface uygulaması, facebook un resim ve beğeni notlarını kullanarak insanların birbirine not vermesi, profillerini görebilmesi hediye göndermesi gibi içerikleri içerir.

Portal Vk.com sitesinden, kendi web sitesitopface.com dan girilebilen veya mobil mağazalardan ücretsiz  indirilip kullanılan bir sistem. Portalın amacı aslında çöp çatanlıktan çok profil resmi oylama. Ancak bizim milletimiz sağolsun siteyi tam bir chat ve arkadaşlık arama sistemine götürdü. Bu sebeple hemen Türkçe dil desteği eklendi, hatalı çevrilerde olsa…Ancak yinede sitede en çok Rusya ve  Ukrayna ön planda.

Topface uygulaması bir nevi insanlar arasında flört sağlayan bir uygulamadır Rus yapımı olan Topface uygulamasına Facebook,Vk.com (vkontakte),odnoklassniki.ru (odn) gibi sosyal paylaşım sitelerinden bağlanma imkanı sunuyor eğer bu sitelerden girmeyi tercih etmiyorsanız www.topface.com adresinden topfacenin resmi sitesinden üye olarak giriş yapabilirsiniz.

Daha önce rus kullanıclar tarafından bazı hileler bulunmuştu ama geçtiğimiz süre zarfında topface üzerinde bir çok yenilemeden sonra hileleride kapatmayı başardı.</p><p>Şuanda günlük 20,50,60 gibi sempati sınırlaması getirildi ve buda bir çok kullanıcıyı rahatsız etmeye başladı bunun fazla süreceğini zannetmiyorum topface yöneticileri bu kısıtlamadan dolayı kullanıcılarını kaybetmeyi başladı bile en kısa zamanda düzelmesini bekleniyor

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç