Tivibu nedir?

Tivibu, Türkiye’de internet üzerinden veri akışıyla gerçekleşen Internet TV alanında yapılmış çalışmalardan birisidir.

Kanallar

Kanallar anlık olarak canlı şekilde veya 1 haftalık bir süreyi kapsayacak şekilde geriye dönük izlenebilmektedir. Tivibu’da 60 yerli ve 26 yabancı olmak üzere toplam 86 TV kanalı bulunmaktadır. Türkiye’de başka platformlarda olmayan ShortsTV, Trace, i-Concerts, C-Music, Body in Balance, My zen gibi TV kanalları Tivibu ile izlenebilmektedir.

Film Club Kanalları

3 adet farklı kanaldan oluşmaktadır. FilmClub ve FilmClub 2 arasında 2 saatlik bir yayın farkı vardır. Filmler, son birkaç yılın yapımları ve Türk Sineması'ndan başarılı örnekler arasından seçiliyor. Club1001’de de mutlaka görülmesi tavsiye edilen 1001 filme yer veriliyor.

Durdur-İzle ve Geri Al-İzle

Durdur-İzle ile canlı televizyon yayınını durdup, 15 dakika içinde durdurulan yerden tekrar izlemek mümkündür.

Filmler

Tivibu arşivimdeki fileler, üyelik şartıyla internet bağlantısı ile istenildiği zaman izlenilebilmektedir. Eski filmler 48 saat içinde; yeni filmler 24 saat içinde kullanıcı tarafından tekrar izlenebilmektedir. İzlenen filmi durdurmak, ileri-geri sarmak gibi kullanım kolaylıkları sunulmaktadır.

Tivibu Ev için gereken ekipmanlar nelerdir?

Tivibu Ev adsl internet bağlantısı, ADSL modem ve Tivibu Ev alıcısı ile birlikte sunulmaktadır. Tivibu Ev alıcısı, ADSL internet bağlantısı üzerinden gelen TV ve diğer tüm yayınları görüntü ve ses hizmetine çeviren bir alıcıdır.

Tivibu Ev'de hangi kanalları hd izleyebilirim?

Tivibu Ev ile SinemaTV Aksiyon, SinemaTV Aşk, SinemaTV 1001, MyZen.TV HD, Luxe TV HD, I-Concerts HD, Brava HD, Duck TV HD, BBC HD, NHK World HD, National Geographic Wild HD ve TRT HD kanallarını Yüksek çözünürlük kalitesinde seyredebilirsiniz. Ayrıca zengin video arşivi içerisinde yer alan pek çok filmi ve diziyi HD kalitesinde seyredebilirsiniz.

Seç-izle nedir?

Yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, çocuk, müzik, belgesel gibi binlerce içerikten oluşan zengin video arşivine istediğiniz zaman tamamen ücretsiz erişim imkanına sahip olabileceğiniz bir Tivibu Ev servisidir.

Kirala-izle nedir?

Geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek, belirli bir saat dilimi içinde dilediğiniz zaman izleyebilme imkanı sağlayan bir Tivibu Ev servisidir.

Tekrar izle nedir?

TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizi, eğlence, yarışma, spor ve haber programlarını arşive alarak yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar seyretmenizi sağlayan bir Tivibu Ev servisidir.

Durdur-izle nedir?

Canlı televizyon yayınını 90 dakikaya kadar durdurabilme ve istediğini zaman durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilmenizi sağlayan bir Tivibu Ev servisidir.

Geri Al-izle nedir?

İzlemeye başladığınız programı 90 dakikaya kadar geri alıp devam eden televizyon programını izleme imkanı sunan bir Tivibu Ev servisidir.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç