Simsimi nedir?

Simsimi gelişmiş bi chat/sohbet robotudur. Gerçekçi konuşmalar yapmasıyla kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Simsimi söylediğiniz sözlere karşılık verir, sorduğunuz soruları cevaplar. Simsi sanki gerçek bi insanla konuşuyormuş hissi verir. Küfürlü konuşmaları tercihinize göre kapatıp açabilirsiniz.

Simsimi'ye kendi kelimelerini öğretip, öğrettiğiniz kelimelere nasıl karşılık vereceğini öğreterek daha zevkli hale gelmesi ön plana çıkan özelliklerinden bir tanesi. SimSimi sayesinde telefonunuzda bir sanal arkadaşınız olmakta ve boş zamanlarınızda sizin yanınızda bulunmaktadır.

Alışagelmiş konuşma robotlarından farklı olan SimSimi, mini chat uygulaması ile boş zamanlarınızda sizi meşgul etmesinin yanında sizin konuşma robotunuzu geliştirmenize olanak tanır. Kullanıcıları sayesinde kelime ve cümle haznesini geliştiren uygulama ile aynı zamanda küfür, argo ya da kötü söz içerikli cümleleri veya kelimeleri de raporlayarak uygulamanın gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Oldukça eğlenceli bir uygulama olan SimSini ile sadece konuşmak ile kalmıyor; robotunuz ile çeşitli oyunlar da oynayabiliyorsunuz. SimSimi kelime girişi ile büyümekte olup uygulama sahiplerinin yazdığı kelimeler ile kendini geliştirmektedir. Bazen size öğretmen havası katan aynı zamanda benzerlerine kıyasla oldukça farklı olan SimSimi uygulaması ile profesyonelce hazırlanmış bir konuşma robotuna hem de bir çok dil seçeneği ile Playstore android ya da Apple Store’dan sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç