Pokki nedir?

Pokki uygulaması, sosyal alanlardaki Facebook, Twitter, Instagram, Gmail, Outlook, Youtube vs. hesaplarımızı sanki birer uygulamaymış gibi başlat çubuğuna tutturabilmeyi sağlayan bir programdır.

Hesaplarımızı, başlat çubuğuna tutturduktan daha etkin kullanabiliriz. Örneğin siz internette gezinirken sosyal ağlar ile iletişim içinde olabilmeniz için bir sekmede sürekli Facebook, Twitter gibi hesaplarınızın açık olması gerekmektedir ve yeni bildirim ya da tweetlerden haberdar olmak için sıklıklarla hesaplarınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

İşte Pokki uygulaması burada devreye girer. Bilgisayar açıldığında sadece bir kere giriş yapmak istediğiniz hesaplara, Pokki uygulaması ile başlat çubuğunuza tutturduğunuz sosyal ağlardan giriş yaparsınız ve uygulama penceresi açık olmasa da her yeni bildirim, mesaj, tweet, mail gibi gelişmeleri Pokki uygulaması ekranın sağ tarafından çıkan bir mesaj kutusu ile size bildirir. Böylelikle başka şeyler ile meşgul olsanız dahi, gelişmeler size anında bildirilir.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç