Pocell nedir?

Pocell, Türkiye’nin yakıt dağıtım ve madeni yağ şirketi Petrol Ofisi'in yakıt indirimi kazandıran ve cazip fiyatlarla iletişim sağlayan bir cep telefonu hizmetidir.

Yaptığı tarifelerle’de benzin ve akaryakıt alımınızda sizlere ek puan veya belli miktarda benzin ve akaryakıt indirimi sağlayacak. POCell anında yakıt kazandıran ve uygun fiyatlarla tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedeflemektedir. Ayrıca POCell aboneleri bu şekilde hem aldıkları her Petrol ürününden litre başına indirim kazanacaklar hem de uygun fiyata görüşme yapacaklarını vaad etmektedir.

PoCell tarifelerinin uygun fiyatlı olduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Cep telefonunuzda kullandığınız operatörün PoCell olması halinde, size bir PoCell positive card verilecektir. PoCell Positive card, PoCell kullanımı gerçekleştirdiğiniz zamanlarda sizlere, Petrol ofisi’nden indirimli yakıt alma olanağını sunarken, hem iletişim; hem de ulaşımda uygun fiyat olanağının sizlere tanınmasını sağlamaktadır.

PoCell tarifeleri, faturalı PoCell, ve faturasız PoCell kullanımını olanaklı hale getirir, ve her iki alternatifte de sizlere uygun fiyat avantajları sunar. PoCell’li olmak için, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarına uğramanız yeterli olacaktır.

 

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç