Odnoklassniki ru nedir?

Odnoklassniki ru; Mail.Ru grubu tarafından yönetilen 2006 yılında Rusça olarak yayın hayatına başlamaşı çeşitli dillerde yayın yapan bir sosyal paylaşım sitesidir. Odnoklassniki ru'nun kurucusu "Albert Popkov" dur.

2008 yılının ilk çeyreğinde sitenin gelirleri 3,3 milyon dolarlık bir miktar ile rekor kırmıştır. Odnoklassniki ru internet sitesinde facebook'ta yapabildiğiniz herşeyi yapabilmektesiniz.

Mair.ru grubu Rusya'nın önde gelen e-posta hizmetini yönetiyor. Odnoklassniki ru ile Rusya ve dünya'nın en büyük sosyal ağlarından birisini idare etmektedirler.

Mail.ru grubu internet üzerinden mal ve hizmet satın almak ve e-para ile ödeme yapma imkanı sağlayan, popüler e-ticaret projeleri geliştirmektedir.

Odnoklassniki ru hangi dillerde hizmet veriyor?

Şu an 9 dilde hizmet veren Odnoklassniki ru şu dillerde hizmet vermektedir;

1. Rusça

2. Azerbaycan dili

3. Özbek dili

4. İngilizce

5. Ukrayna dili

7. Ermenice

8. Gürcüce

9. Romence

Odnoklassniki ru istatistikleri

1. Dünya sıralamasında alexa verilerine göre 71. sıradadır.

2. Rusya'nın ise en büyük 7. sitesidir.

3. Kişilere sitede günlük olarak yaklaşık ortalama 17 dakika geçirmektedir.

4. En büyük ziyaretçiyi başta Rusya'dan olmak üzere sırasıyla Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan ve Belarus'tan almaktadır.

Odnoklassniki ru nasıl üye olunur?

Odnoklassniki ru sitesine üye olmak için şuradan üye formuna ulaşmanız gerekiyor. Tüm bilgilerini doğru girdikten sonra cep telefonunuzu numaranızıda düzgün girmiş olmanız gerekiyor. Bir numarayla 1 defa üye olabiliyorsunuz. Verdiğiniz telefon numarasına onay kodu geliyor ve üyeliğinizi onaylamanız gerekiyor.

Dış bağlantılar

Odnoklassniki ru resmi internet sayfası

Odnoklassniki ru mobil internet sayfası

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç