NZT 48 nedir?

NZT 48 beynin kapasitesini arttırarak her alanda başarılı olabileceğinizi iddaa eden bir besin takviyesidir.

Hap alınarak beynin kapasitesinin artırılması pek de mümkün gözükmüyor fakat NZT 48 tamamiyle bu işe yaradığını iddaa ediyor. 2011 yapımı limitless filmi Imdb'de 7.4 reytinge sahip oldukça eğlenceli bir filmdir. Film'de "Yaşamı pek de parlak olmayan Eddie, New York'ta düzensiz bir hayat yaşayan ve pek de başarılı sayılmayacak bir yazardır. Kız arkadaşından ayrıldığı bir gün yolda eski bir arkadaşıyla tanışan Eddie'nin hayatı tamamen değişecektir.

Eski arkadaşından aldığı bir hap, Eddie'nin beyninin tam kapasite çalışmasını sağlıyordur. Bu ilaç sayesinde eski dünyası değişen, hayata farklı bir gözle bakmaya başlayan Eddie paraya, çekiciliğe ve yüksek bir zekaya sahip olur. Ama aradan çok zaman geçmez, bu yüksek güçün yan etkilerinin ortaya çıkması gecikmez..." bu hikaye anlatıyor. NZT 48 tam olarak bu filmden sonra piyasa çıkmış filmi ve filmi izleyen kişileri hedef almış bir besin takviyesidir.

Nzt 48 ne işe yaradığını iddaa ediyor?

1. Zeka seviyesinde artışa yardımcı,

2. Daha hızlı düşünme ve anlamaya yardımcı,

3. Hafızanızı geliştirmeye yardımcı,

4. Yorgunluk, Unutkanlık, Strese yardımcı,

5. Uykusuzluğunuza çare,

6. Panik atak, Stres, Halsizlik sorununa çözüm olacağını iddaa ediyor.

NZT 48 hakkında

NZT 48 gibi ürünler tüketiciyi tamamen kandırmaya yönelik ürünlerdir. Nzt 48'in hiç bir şekilde iddaa ettiği gibi beyin üzerinde etkileri mevcut değildir. Dünya'da bugüne kadar böyle bir ilaç yapılamamıştır.

NZT 48 tamamen bitkisel ürünlerin karışımından elde edilen bir vitamin takviyesidir. Dolayısıyla vereceğiniz paraları boşuna vermiş olacaksınız. İlla ki beyninizi geliştirmek istiyorsanız uzmanlar tarafıdan bahsedilen beyin geliştirme yollarını denemenizi öneririm. Bunu da aşağıda Beyni geliştirmenin bilimsel yolları başlığı altında sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca beyin gelişiminiz için almanız gereken bilimsel olarak kanıtlanmış yiyecekleride sizlere aktarıyorum. Nzt 48 gibi akla, hayale gelmiyecek ürünler satan kişilere karşı dikkatli davranın. Aklın ve bilimin varolduğu bir dünyada bu tür ürünlere kanmamınız gerekiyor.

Beyni geliştirmenin bilimsel yolları

1. Tutarlı ancak karışık bir senaryosu olan, ana karakter bakımından zengin ve kurgusunu hemen çözemeyeceğiniz tarzda programlar izleyin,

2. Video oyunları oynayın,

3. Müzik dinleyin,

4. Sosyal olun ve farklı sosyal aktiveteler deneyin,

5. Motosiklet kullanın,

6. Gün boyunca su için,

7. Yeterli uyku alın,

8. Dizi ve seriler içeren hafıza egzersizleri yapın,

9. Yabancı dil öğrenin,

10. Transandantal meditasyon yapın,

11. Hafızanızı zorlayın,

12. Bulmaca çözün,

13. Satranç oynayın.

Beyin gelişimi için yemeniz gereken besinler

1. B vitamini, hafızayı güçlendiriyor bunun için Muz, hindi, balık, fasulye, mercimek ve patates gibi B vitamini bakımından zengin besinler yemelisiniz.

2. E vitamini, antioksidan olarak çalıştığı için beyin sağlığınızı korumanıza yardımcı oluyor bunun için fındık, lifli yeşil bitkiler, kivi ve mango yemelisiniz.

3. Araştırmalar omega-3 yağ asitleri bakımından zengin olan balık yağının, beynin çalışmasına en etkili şekilde yardımcı olan yağ olduğunu gösteriyor.

4. Yapay renklendirici ve tatlardan uzak durun.

5. Avokado iyi yağlar olarak bilinen tekli doymamış yağlar içerdiğinden, kan dolaşımını arttırıyor. Artan kan dolaşımı etkisiyle beyni güçlendiriyor.

6. Saf yeşil çay tozu olan "matcha", zihnin açık kalmasını sağlıyor ve odaklanma becerisini arttırıyor.

7. Antioksidan bakımından zengin yiyecekler tüketmek vücuttaki serbest radikallerle savaşarak; odaklanma becerinizi, problem çözme kabiliyetinizi ve hafızanızı güçlendiriyor. Bunlar Kırmızı renkli meyveler ve enginar'dır.

8. Ginkgo Biloba, antik çağlarda kullanılan bu bitki, beyne kan akışını arttırarak, bunamayı geriletiyor, kısa süreli belleği güçlendiriyor ve odaklanma kabiliyetini arttırıyor.

9. Et ve balık.

10. Doğu ülkelerinde zihinsel uyarıcı olarak kullanılan ginseng, Baylor College’da yapılan bir araştırmaya göre, beyni de koruyor. Aynı zamanda Huntington’s ve Parkinson gibi hastalıkların etkisini arttıran toksinlerle de savaşıyor.

Dış bağlantılar

Beyin nedir?

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç