Neobux nedir?

İnternetten para kazanma yollarından biri olarak tanıtılan Ptc yöntemlerinden biridir. Ptc kısaltması "Paid to Click" kelimelerinden oluşmaktadır. Türkçe'de "Tıkla kazan" anlamına glemektedir. Ptc; Ziyaret edilen site sonucunda belirtilen ücreti kazanma manasına gelir. Neobux Ptc yöntemiyle çalışan ve üyelerine para kazandırmayı vaad eden bir platformdur. 01.01.2015 tarihindeki istatistikleri; 11,624 kayıtlı üyesi, 20,282,933 reklamvereni bulunmaktadır. Bugüne kadar yaptığını iddaa ettikleri toplam ödeme ise 155,591.33 dolardır.

Neobux ödemeleri nasıl alınıyor?

Neobux gibi sitelerde kazanılan ödemeler paypal gibi email adresleri sayesinde birbirinden ödeme alıp gönderebilme sistemine sahip e-ödeme sistemleriyle alınabilmektedir.

Neobux'a nasıl üye olurum?

Öncelikle Neobux internet sayfasına giriş yapmalısınız bunun için tarayıcınızı adres satırına http://www.neobux.com/ adresini yazarak siteye giriş yapın. Anasayfada sağ üst köşedeki "Register" butonuna basın sizi kayıt sayfasına yönlendirecektir. Username kısmına bir kullanıcı adınızı, password ve password confirmation kısmına şifrenizi, email ve Paypal email kısmına email adresinizi, birth year kısmına doğum tarihinizi, verification code kısmınada sağ tarafta resim içerisindfe gördüğünüz kodu yazın, kullanım sözleşmesine bir tik atarak continue butonu ile üyelik kaydınızı bitirin. Son aşamada mail adresinize gelecek onay mailindeki linke tıklayarak üyelik işlemlerinizi tamamlayın. Neobux' a üye olmak bu kadar kolay.

Neobux'a nasıl giriş yaparım?

http://www.neobux.com/ ana sayfasındaki sağ üst köşedeki login butonuna tıklayın sizi giriş sayfasına yönlendirecektir. Giriş sayfasında username, password ve secondary password kısımlarına üye olurken girdiğiniz bilgileri girerek "Send" butonuna tıklayın Neobux'a sorunsuz olarak giriş yapacaksınız.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç