Mega holdings nedir?

Şirketin tam adı "Mega Grup Bilişim" diye geçer  ve Almanya'nın Hamburg kentinde "Mega Holdings Europe GmbH" adıyla yer alırlar.

Mega holdings; Üyelerine internet üzerinden network marketing sistemini kullanarak satış yapacakları siteler hazırlayan ve bunları barındırarak tüm bunları belirli bir ücret karşılığında yapan aynı zamanda kişisel gelişim eğitin setleride satan bir firmanın adıdır.

Kısaca mega holding bir network marketing şirketidir. Mega holdings diğer network marketing şirketlerine göre daha fazla kar payı verdiğini iddaa ediyor.

Mega holdings'in amacı

Mega holding yetkililerinin söylediklerine göre amaçları insanları internet ve web siteleri konusunda bilinçlendirmek ve  müşterilerinin zenginlik ve refah içinde yaşayabileceği bir kurmalarına yardımcı olmaktır.

Mega holdings'in misyonu

Dünyada ve ülkemizde yaşanan hızlı değişim ve gelişmeler doğrultusunda hızla gelişen 21.yüzyıl modern ticaretine öncülük etmek ve ticarette farklılık yaratmak. Mega Holdings'in Dünya genelindeki müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürünleri ve hizmeti Türkiye'deki müşterilere en iyi şekilde ulaştırıp, müşterilerinin bu büyük iş fırsatından maksimum kazanç elde etmelerine olanak sağlamaktır.

Mega holdings'in vizyonu

Hedefimiz Türkiye'de çalışan müşterilerimize Network Marketing işinde en iyi şekilde çalışabilmeleri için büyük olanakları sunup, çalıştıkları sektörde onları lider konumuna getirebilmektir.

Mega holdings şirketinin özellikleri

1. Asya’nın ticaret merkezi Malezya’da 1999 yılında Michael Cheng tarafından kurulmuştur.

2. Bilgisayar ve internet üzerine bir çok deneyimi bulunan şirket web sitesi satışında uzman bir hale gelmiştir.

3. Mega Holdings‘in Malezya, Hong Kong, Dubai ve İstanbul’da merkezi ofisleri bulunmaktadır.

4. Ana merkez kurulduğu yer olan Malezya’dan, dünyanın ticaret merkezi Hong Kong’a taşınmıştır.

5. Şirketin kurucusu Michael Cheng ünlü ve uzman bir matematikçi ayrıca başarılı bir iş adamıdır.

6. Web sitesi ticaretine yönelmeden önce bilgisayar donanımlarıyla alakalı şirketlere sahiptir.

7. Mega Holdings, Dünya’nın en büyük güvenlik sistemi olan Network Solutions ile çalışmaktadır.

6. Mega Holdings, Çok Katlı Pazarlama Uluslar Arası Derneği(MLMIA)’nden de sertifikasını almıştır.

Mega holdings'in hizmetleri

Mega holdings insanlara çeşitli patketler hazırlamışlar bu paketlere buradan ulaşabilirsiniz. Bu paketler büyük iş kurmak isteyenler ve küçük iş kurmak isteyenler diye iki gruba ayrılmış.

Tüm paketlerde açık kaynaklı cms yazılımları kullanılıyor. Web sitelerinin barındırma hizmetinide mega holdings kendisi sağlıyor.

Dış bağlantılar

Network Marketing nedir?

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç