Mb nedir?

Skrill (Moneybookers) güvenle para gönderebilmenizi ve alabilmenizi sağlayan ücretsiz bir hizmettir.

Üye olduğunuzda, banka hesabınız veya kredi ve banka kartınızı kullanarak para yükleyebileceğiniz bir Dijital Cüzdan'a sahip olursunuz.

Skrill ile ödeme yaptığınızda hesap bilgilerinizi, alıcı ile paylaşmazsınız ve bu sahtekarlıklara karşı korunmanıza yardımcı olur.

Moneybookers aracılığıyla ödeme aldım – peki şimdi?

Adım 1: Ödemenin gönderildiği email adresiyle kayıt olun. Aldığınız ödeme, hesabın açılmasından hemen sonra otomatik olarak hesap bakiyenize yansıyacaktır.
Adım 2: Parayı ya banka hesabınıza çekebilir, ya da ödeme yapmak için Moneybookers hesabınızda tutabilirsiniz. Moneybookers bakiyenizdeki paralarla yapabileceğiniz ne kadar çok şeyin olduğunu göreceksiniz.

Moneybookers'ı kullanmanın faydaları nelerdir?


Güvenli: Moneybookers ile İnternet'te her alışveriş yaptığınızda kredi kartı bilgilerinizi açıklamanıza gerek kalmayacak. Moneybookers, ödemelerinizi sizin için güvenli bir şekilde gerçekleştirecektir.
Kullanışlı: Moneybookers ile para göndermek için gerekli olan bütün bilgi, alıcının email adresidir. Bu, karışık bank-wire formlarıyla uğraşma zorluğunu ve çek gönderme ve tevdi etme zahmetini ortadan kaldırıyor!
Hızlı: Moneybookers ile İnternet’te gerçek zamanda ödeme gönderebilir ve alabilirsiniz.
Sınırsız: gerçek bir uluslararası ödeme ürünü olarak Moneybookers, en iyi ve en ucuz sınır ötesi para gönderme yoludur.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç