Madbid nedir?

Madbid, 2008’den beri aktif olan açık arttırmalarla alışveriş imkanı ve düşük fiyatlarlar sunan açık artırma sitesidir.

Kayıt olunup ve belli miktarda kredi aldıktan sonra, her ürünün belli bir teklif artırma kredi oranı vardır. Kimi üründe bu 1 kredi iken bazı ürünlerde 8 kredi ve fazlası olabilmektedir. Her verilen teklif ile ürünün fiyatı 0.01 euro artıyor. Yani ürünün son teklifi 0.01 euro ise siz kazanıyorsunuz ve ürün ne ise vergi ve kargolama eklenip o fiyata satın alabiliyorsunuz.

Şu an avrupada ve Türkiye de aktif olarak kullanılmaktadır. Her teklif ilk başta, 1 dk içinde sonlanıyor ve her teklifte geri sayım başa dönüyor. Yani 1 dk içinde hiçbir karşı teklif gelmez ise siz kazanıyorsunuz. Ürünün fiyatı veya açık kalma süresi belli bir limiti aştıktan sonrası sonunda 5 sn aralığa kadar düşüyor. 5 sn teklif veren olmazsa siz kazanıyorsunuz.

• Her teklif fiyatı bir Cent yükseltir.
• Her teklif açık arttırma süresini birkaç saniye uzatır.
• Son teklifi veren, son verilmiş fiyat karşılığında ürünü alır.
• Ürünü alamayan teklif verenlerse, ürünü indirimli ve uygun bir fiyata satın alma şansına sahiptir.

Madbid’e katılabilmek için, tr.Madbid.com adresinden kayıt olmanız gerekmektedir. İstenilen kullanıcı adı ve şifre seçilip e-posta adresi bildirildikten sonra, açık arttırmalara bakmaya başlayabiliyorsunuz. Günün her saatinde süren açık arttırmalar bulunmakta, bazılarıysa geç saatlerde başlamakta (özellikle hafta sonunda).

Teklif verebilmek için, bir teklif paketi alınması gerekiyor. Farklı teklif paketleri arasında seçim yapma hakkına sahipsiniz. Ne kazanmak istediğinize bağlı olarak, farklı paketlerin alınması tavsiye edilmektedir.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç