Legend online nedir?

Legend online; Teklif Hakları OASIS GAMES LIMITED'e ait olan browser üzerinden oynanan web tabanlı MMORPG oyununa verilen isimdir.

Kolay oynanabilir olması oyuncuları çeken bir özellik olarak gözüküyor fakat oyundaki gereksiz sınırandırmalar oyuncular arasında tepki çekiyor.

Oyunda hile yapan yada yapmaya çalışanların hesapları kapatılıyor.

Legend online'ı nasıl oynarım?

Legend online resmi sitesi olan  "http://www.oasgames.com/lp/lotr/lp.php" adresine giriş yapmalısınız. İkinci olarak Oyna butonuna tıklamalısınız.

Karşınıza çıkacak olan sayfada E-posta ve şifre bilgilerini girerek kayıt ol butonuna tıklamalısınız. Mailinize gelecek olan onay linkine tıklayarak üyeliğinizi onaylamalısınız.

Son olarak yine aynı sayfadan giriş butonuna tıklayıp E-posta ve şifre bilgilerinizi girerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

Legend online oyununundaki amaç nedir?

Sahip olduğunuz şehri hem de karakterinizi ve askerlerinizi geliştiriyorsunuz. Kendi halinde bir savaşçı olarak başladığınız oyuna esir düşmüş bir rahibeyi ve savaş halindeki bir şehri kurtararak kudretli bir lord olarak devam ediyorsunuz. Bu süreçten sonra kahramanınızla birlikte şehrinizi de geliştirmeniz gerekiyor. Şehrinizde yer alan askerleri katıldığınız savaşlarda yanınıza alabiliyorsunuz. Bu askerler savaş düzeninde bir taraftan rakibin saldırılarını göğüsleyip darbe almanızı engellerken diğer taraftan saldırılar yaparak rakibinizi yenmenize yardımcı oluyor. Oyunda ilerlemenizde büyük önemi olan bu askerleri teknoloji araştırmalarını tamamlayarak daha güçlü hale getirmeniz de mümkün.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç