Ipsos KMG nedir?

Ipsos KMG (Knowledge Management Group), dünyanın lider araştırma şirketlerinden Ipsos Grubunun bir parçası olarak reklam, müşteri ve çalışan memnuniyeti, pazarlama, medya, kamuoyu araştırmaları, modelleme ve danışmanlık uzmanlıkları sunan global bir pazar araştırma şirketidir.

Ipsos’un Orta Avrupa, Doğu Avrupa ve Afrika bölgesindeki en büyük şirketi olan Ipsos KMG, yüzde 20 pazar payı ile de Türkiye’nin en büyük araştırma şirketidir. Kendisini tutkulu araştırmacıların ve araştırmanın evi olarak tanımlayan Ipsos KMG, TÜİK’den sonra ülkemizin en fazla araştırmacıya sahip olan kuruluşudur.

Deneyimli araştırmacıları ile müşterilerinin işlerini geliştirmeleri için, ilk yaratıcı aşamadan, marka / hizmet / ürün gelişme evrelerine kadar olan tüm süreçte ileri araştırma araçlarıyla, yüksek kalitede çözüm üretir.

Ipsos KMG ne iş yapar?

Markaları, onların nasıl yaratılıp geliştirilebileceğini, pazar potansiyellerini tahmin eder, pazar trendlerini yorumlar. Müşterilerine kendi müşterileri ile kalıcı ilişkiler kurabilmeleri için destek verir, reklamlarını test eder, değişik mecralardaki etkilerini gösterir.

Dünyanın birçok yöresinde kamuoyunun düşüncelerini ölçer ve yansıtır.

Ipsos KMG'nin uzmanlık alanları nelerdir?

Reklam Araştırmaları,

Sadakat Araştırmaları,

Pazarlama Araştırmaları,

Perakende Ölçüm ve Araştırmaları,

Hane Panelleri ve Bireysel Paneller,

Sosyal Araştırmalar Enstitüsü,

Medya Araştırmalarıdır.

Dış bağlantılar

ipsos.com.tr

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç