Imvu nedir?

Imvu; 3 boyutlu karakterlerin kullanıldığı yaşam simülasyonlarını içeren bir sohbet servisidir. Imvu ile bir karakter seçiyorsunuz ve seçtiğiniz karakteri zevkinize uygun giydiriyorsunuz, çeşitli simüle edilmiş yaşam alanlarında diğer yaratılan karakterle sohbet edebiliyorsunuz. Bunun için Imvu'a öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. http://tr.imvu.com/signup/index/imvu sayfasına girerek kendinize bir üyelik almalısınız.

Imvu'yu oynamadan önce bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Imvu'yu "http://tr.imvu.com/signup/download/" adresinden indirerek bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Imvu'nun yaklaşık 50 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Imvu'nun Türkçe dil desteğide bulunmaktadır. İnsanlarla isterseniz bir sahilde buluşun, isterseniz bir şatoda buluşun ya da kendi havuzlu villanıza arkadaşlarınızı davet edin. Bir kulüp kurun ve sadece istediğiniz kişileri üye yapın, hepsi sizin elinizde.

Imvu ücretli mi?

Hayır, Imvu tamamen ücretsizdir.

Imvu'ya nasıl girerim?

Imvu yazılımını indirdikten sonra bilgisayarınıza kurmalısınız daha sonra masaüstünüzde aşağıdaki gibi Imvu simgesi göreceksiniz bu simgeye mouse ile çift tıklayarak programı açın.Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir giriş ekranı çıkacaktır. Burada E-mail ve Passwor alanlarına "http://tr.imvu.com/signup/index/imvu" sayfasına girerek edindiğiniz giriş bilgilerini girerek Login butonuna basmalısınız.

Imvu'nun diğer chat programlarından farkı nedir?

Farklı ortamlara farklı karakterlerle girerek sohbet etmenize olanak sağlayan Imvu, kişinin gerçek hayatta yapamadığı ve dışa vuramadığı duyguları dışa vurmasına imkan sağlar. Bir diğer farkı ise duygularınızı anlatmak için pek çok ifade kullanabilmenizdir.

Imvu yazılımı hangi işletim sistemlerini desteklemektedir?

1. Win8

2. Win7

3. Vista

4. WinXP

5. Win98

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç