IAS nedir?

IAS (Industrial Application Software), firmalara süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal yazılım çözümleri üretip, yazılımın danışmanlığını ve eğitim hizmetlerini vermek üzere 1989 yılında Almanya'da kurulmuştur.

ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firması olan IAS, ürünü CANIAS ERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur.

1989 yılında Almanya’da kurulmuş olan IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımları üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

CANIAS ERP nedir?

CANIAS ERP, bugün Almanya, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Çin başta olmak üzere 26 ülkede 13 farklı dilde kullanılan bir kurumsal yazılım çözümüdür. IAS; başta otomotiv, metal, ambalaj, makine ve endüstriyel otomasyon, gıda, halı, tekstil, madencilik, yapı malzemeleri, elektrik elektronik ve savunma sanayi olmak üzere, farklı sektörlerden 700’ün üzerinde müşterisine hizmet vermektedir.

Modüler ve esnek bir yapı ile sunulan ve tamamen firmaya göre ölçeklenebilen CANIAS ERP ile firmalar, iş süreçlerini birebir yazılıma aktarma şansına sahiptirler.

IAS avantajları nelerdir?

IAS"nin; başta ambalaj, havacılık, savunma sanayi, makine, endüstriyel otomasyon, madencilik ve otomotiv sektörü olmak üzere farklı sektörler için oluşturduğu özel çözümleri kullanarak yapılan ERP projelerinde, sektör bağımsız yapılan ERP projelerine nazaran hem zamandan hem de maliyetten ciddi oranda tasarruf etmek mümkündür.

IAS, sektörlere özel paketler halinde sunacağı bu uygulamalar ile; işletmelerin verimliliğini artırmanın yanı sıra, global pazarda rekabet gücü açısından da firmaları bir adım öteye taşımayı hedeflemektedir.

IAS hangi sektörlerde çözüm üretmektedir?

1. Ambalaj sektörü.

2. B2B ve B2C cam sektörü.

3. Elektrik ve elektronik sektörü.

4. Gıda sektörü halı sektörü.

5. Havacılık ve savunma sanayi sektörü.

6. İnşaat, taahüt ve proje sektörü.

7. Konfeksiyon, hazır giyim sektörü.

8. Kuyumculuk sektörü.

9. Madencilik sektörü (Mermer & Kömür), makine ve endüstriyel sektörü.

10. Otomasyon metal sanayi sektörü.

11. Otomotiv sektörü.

12. Perakende sektörü.

13. Plastik sanayi sektörü.

14. Yapı malzemeleri sektörü.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç