Goomass nedir?

Goomass, İnternet'ten para kazanmanın bir çeşidi olan Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) konusunda sizleri eğiterek sizlere para kazanmayı öğretmek amacıyla kurulmuş bir internet sitesidir.

Tüm dünya'da gerçek olan bir şey vardır ki buda çoğu ülkede bir sürü işsiz insanın olduğudur. İşsizlik tüm dünya ülkelerinin mücadele ettiği önemli konulardandır fakat şimdiye kadar kimse buna kesin bir çözüm bulamamıştır. Çalışan insanlar ise yada düşük maaş ile çalışırlar yada giderleri fazla olduğu için para yetiştiremez olurlar.

İnsanlar artık normal işlerinin yanında ek işler de yapmaya başladılar. Boş vakitlerini ek işlerle değerlendiren insanlar ekstra para kazanarak biraz olsun ferah nefes almaktadırlar. Ek sadece reel çalışma ortamında yapılan bir iş değildir internet üzerindende ek iş yapılabilmektedir.

Affiliate Marketing Türkçe anlamıyla satış ortaklığı sistemi internetten para kazanabilmenin yollarından biridir.  Affiliate Marketing ile sadace bilgi ve zeka ile ciddi paralar kazanabilirsiniz. Goomass'ın sahipleri kendilerini şu şekilde tanıtıyorlar; "GooMass, "Online Satış Ortaklığı" olarak bilinen, ürünlerini internet üzerinden satan kişi veya şirketlerin, ürün satışlarına aracılık eden kişilere (satış ortakları) komisyon dağıtılması suretiyle gerçekleşen para kazanma sistemini ve bu sistemin nasıl etkili bir şekilde kullanılacağını öğreten bir rehberdir."

Satış ortaklığı nedir?

Başka birinin ürettiği mal yada verdiği hizmetleri pazarlayan kişilerin pazarladıkları ürün yada hizmetin karşılığında almış olduğu ücret "Satış ortaklığı" ifade eder.

Goomass ne öğretir?

1. İnternetten nasıl satış yapılır?

2. Affiliate Marketing yani satış ortaklığı sisteminin etkili bir şekilde kullanılması,

3. Hangi ürünlerin satılıp satılmayacağı,

4. Hangi yollarla satış yapılacağı,

5. Satış ortaklık programları hakkında bilgiler,

6. İnternet sitesi kurarak nasıl satış yapılabileceği,

7. Kazanılan paraların nasıl hesabınıza aktarılacağı,

8. Ödeme alma yöntemleri,

9. Satışlarınızı artırma yöntemleri hakkında bilgiler öğretir.

Goomass'ta eğitim nasıl verilir?

Eğitim, yazılım arayüzü ile sunulan dijital, yazılı ve videolu bir eğitimden oluşur.

Goomass ücretli midir?

Evet, goomass'ı full paket olarak 99 TL'ye satmaktadırlar. Bu full paketin içerisinde videolar, e-kitaplar bulunmaktadır.

Goomass'ta hangi konularda eğitim veriliyor?

1. Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing),

2. ClickBank Eğitimi,

3. Amazon ürünleri satma,

4. Xticaret Satış Ortaklığı sistemi hakkında bilgi,

5. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu),

6. Google Adwords Eğitimi,

7. Yazarak para kazanma,

8. Niş Pazar Avcısı,

9. Video Eğitim Seti,

İnternetten para kazanmanın avantajları nelerdir?

1. Kendi işinizin patronu olursunuz,

2. Evinizin rahatça çalışırsınız,

3. Çalışmak için bir bilgisayar ve internet sizin için yeterlidir,

4. Çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz,

5. Kazancınız sadece sizin performansınızla orantılıdır. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok kazanırsınız,

6. Bir başkasına bağımı değilsinizdir. Kendi kararlarınızı uygulamakta özgür olursunuz,

7. Tatile çıkmak için kimseden izin almanıza gerek yoktur,

8. Kendinizden baka kimseden sorumlu değil ve hatalarınızdan dolayı kendinizden başka kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz,

9. Kazanacağınız paranın bir limiti yoktur,

10. Giderleriniz çok daha azdır.

Goomass hakkında son söz

İnternet'in gelişmesiyle bilgiye her yerden hızlı bir şekilde hızlıca ulaşıyoruz. Kişisel olarak görüşü hiç bu işlerle uğraşmamış biriyseniz Goomass bu işlere başlamanız için sizlere yararlı olacaktır.Eğer iyi bir internet kullanıcısıysanız Goomass'ta bulacağınız bilgilerin çoğunu hatta daha fazlasını internet üzerinden araştırarak rahatça bulabilirsiniz. Bu işin mimarları yabancılar olduğu için iyi bir İngilizceniz varsa kısa sürede bu işlerde uzmanlaşabilirsiniz.

İnternetten para kazanma olayları yalan değildir gerçekten internet üzerinden para kazanılabilir fakat bu iş için yeterli bilgi ve birikiminizin bulunması gerekir.Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) sistemi için çok sıkı çalışmalısınız keza interentten bir ürün satmak mağzada bir ürün satmaktan daha zordur. Normal iş hayatında bile herkes her işi yapamıyor bu iştede eğer tüm çabanıza rağmen kazanamıyorsunuz bu işi bırakın. Ve her zaman internet ek işiniz olsun gerçek işiniz reel sektörde bir olsun.

Dış bağlantılar

Goomass internet sayfası

Yorumlar

Ayse ardahan 13.12.2016
Makaleniz gerçekten çok bilgilendirici ve güncel içeriklerle dolu, emeğinize teşekkürler.
Cevapla

Yorum ekle

Vazgeç