Gano excel nedir?

Gano excel, dünyanın dört bir yanında sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan köklü ve öncü şirketlerden birisidir.

1983 yılında atılan şirketin temelleri 12 yıllık sonra 1995 yılında G. E. Industries Sdn Bhd olarak Network marketing dünyasındaki yerini almıştır. Şirket, ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma lucidum özlerinden üretmektedir.

Ürünlerin temel hammaddesi olan ‘’Ganoderma Lucidum Mantarını’’ %100 organik olarak Malezya nın kedah eyaletindeki kendi çiftliklerinde her 3 ayda bir 100 milyon adetin üzerinde yetiştirmektedir. Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bu şifalı bitki artık G. Excel şimdi tüm dünyaya dağıtılmaktadır.

G. E. Industries Sdn Bhd; ganoderma lucidum mantarının ekstratından yapılmış özel gıda takviyesi kapsüller, ganoderma lucidum mantarının ekstratı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli kahveler ve özel içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren firma, yeni ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimi konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. “Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip olan şirket sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

Gano excel Türkiye

Gano Excel International, ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi adı altında, %100 yabancı sermayeli olarak başlamıştır. Firma uluslararası genel merkezinin yer aldığı Malezya’da 100'ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat Türkiye pazarında yeni olduğu için bugün itibariyle, ülkemizde 12 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır. Ürünlerinden bazıları aşağıdaki gibidir

ganoderma (kapsül)

Ganoderma Lucidum, şifalı otların mucizevi kralı ganodermanın 6 türünün birleşiminden üretilir.Ganoderma, vücudun genel sağlık ve savunmasının geliştirilmesine, desteklemede yardımcı olur. Her bir kapsül 275 mg ganoderma özütü içerir. Vücutla ilgili tüm rahatsızlıklarda kullanılır. Ganoderma Kapsül vücuda zindelik verir, uyuşukluğu giderir.

Özellikle hücrelerin onarımı ve yenilenmesini sağlar. Ganoderma vücuda girdiği zaman kana karışır, hücrelere dağılır ve anında hücrelere etki eder. Cilt ve iç organlarla ilgili (kandaki bir raha tsızlık bile olsa) kan akış hızını arttırıyor ve damarlara elestiklik veriyor. Vücudun her bir tarafında kanı daha sağlıklı şekilde ulaştırırken kana karışarak gittiği organdaki tahribatı önlüyor.

Gano rooibos çayı

Menşei Güney Afrika olan Rooibos Çayı (Asphalathus Linearis) ve Ganoderma Lucidum özütü ile formüle edilmiş bir içecektir. Ganoderma Lucidium Rooibos Çayı serbest radikallerin yok edilmesine yardım eden kuvvetli bir antioksidant olan etkin SOD maddesi ihtiva eder. Sıfır Kafein, hoş aroma, farklı tadı ile Gano Excel’den sod çayı.

Gano Tea Sod, vücutta meydana gelen toksinlerin dışarı atılması, bağırsakların rahat çalışması ve vücudun su ihtiyacının karşılanması için uygun bir içecektir. Böbrek rahatsızlıkları içinde faydası oldukça yüksektir. İçerisinde etkili madde olarak SOD içerir. Ganoderma Kapsül’le birlikle kullanıldığında vücut metabolizmasını hızlandırarak vücutta toksinlerin atılmasını sağlar.

Gano supreno premium coffee

Supreno premium coffee, yumuşak ve kremalı kahveden hoşlanan kişiler için özel olarak harmanlanmıştır. Ganoderma Supreno Premium Coffe özellikle sade ve kremalı kahveden hoşlananlar için karıştırılmıştır.Ginseng,Ganoderma lucidum ve Tongkat Ali nin birleşimi orjinal aromasını korurken ayırt edici bir tat  yaratmıştır.

Gano Supreno Premium Coffee‘de diğer ürünlerden çok daha güçlü Reishi mantarının özü bulunan bu içecek; damar açma özelliği, enerji takviyesi, spermlerde çoğalma sağlar. Ganoderma Kapsül’le beraber kullanılırsa vücutta mutluluk hormonları salgılar. Akşamları fazla tüketildiğinde uykuyu kaçırır. Afrodizyak etkisi vardır. Üreme bozukluğu olanlara tavsiye edilmektedir.

Gano schokolade

Gano Schokolade, Ganoderma Özütü, yüksek kalitede kakao, krema (süt ürünü içermez) ve yağsız süt ile zenginleştirilmiş olan besleyici, bir içecektir. GANO Schokolade, her yaştan çocuklar için mükemmel bir içecek olup Gano Excel’in buluşudur. Gano Scholade her yaştan insanın tüketebileceği bir ürün olmakla birlikte özellikle okul çağındaki çocukların kas ve kemiklerini güçlendirir.

Kadınların hamilelikte ve sonrasında enerji ve vitamin desteği sağlar. Çocuğun gelişimine yardımcı olur. Annenin vücudunun yıpranmasını önler.  Ayrıca kilo vermek isteyenler yemekten 30 dakika önce, kilo almak isteyenler yemekten 30 dakika sonra tükettiğinde faydalı sonuçlar elde edilir. Günlük 1 veya 2 kez sütle birlikte alındığında etkisini arttırır. Çocukların kas ve kemiklerini geliştirir.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç