FTalk nedir?

Ftalk, Facebook hesabındaki arkadaşlarla masa üstünden sohbet etme imkanı sunan bir programdır. Ücretsiz bir uygulama olan Ftalk Facebook'u hatta tarayıcıyı bile açmadan Facebook Sohbet'e bağlanmanızı sağlayan bir mesajlaşma programıdır. Ftalk'un arayüzü pek çok kişinin severek kullandığı Windows Live Messenger'ı (WLM) andırmaktadır. Dolayısıyla programa bir alışma süreci yaşanmıyor.

Çevrim içi ve çevrim dışı arkadaşları listeleyen uygulama, en son değişikliklerden sonra kullanımı zorlaşan Facebook Sohbet'e kıyasla basitçe kullanılabiliyor. Çevrim içi olan arkadaşlarınızı hemen bildiren Ftalk üzerinden sohbet ederken durum güncellemesi yapılabilmektedir. Ftalk ile eğlenceli ifadeleri sohbet sırasında kullanarak, Facebook sohbetleri daha eğlenceli hale gelmektedir. Programı yükledikten sonra Facebook kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak arkadaş davet edilebilmektedir.

Masaüstünden Facebook’a bağlanmadan bütün arkadaşlarınız ile sohbet edebiliyorsunuz. Ana ekran üzerinden durum güncellemesi yapabiliyor, onliine olan arkadaşlarınızı Windows Live Messenger‘daki gibi ekranın sağ altından çıkan pop-up penceresi ile görebiliyorsunuz. Uygulamayı bilgisayarınıza indirin ve kurun.Sizde Facebook hesabınızda kullandığınız e-posta adresini ve şifreyi isteyecektir. Bunları girdikten sonra izin verip vermediğiniz soracaktır. İzin verdikten sonra fTalk isimli chat programını kullanabiliyorsunuz.

Neden FTalk?

• Facebook sohbetten daha hızlı ve daha erişilebilir.
• Facebook’u açmaya gerek yok.
• Arkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda bilgi verir.
• Durumunuzu uygulamanın kendisinden güncellenebilir.
• Ücretsiz ve kullanımı kolay.
• Havalı ifadeler.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç