FastPay nedir?

Fastpay, dilediğiniz bankaya ait kredi kartınızı kullanabileceğiniz, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderebileceğiniz, ATM’den kartsız para çekebileceğiniz, üye işyerlerinde ödeme yapabileceğiniz mobil bir cüzdandır.

Banka hesabınız olsa da olmasa da kullanabileceğiniz FastPay uygulamasında hangi GSM operatörüne abone olduğunuz da önemli değil. FastPay uygulamasını internet üzerinden akıllı telefonunuza indirdikten sonra kurulum işlemini tamamlamalısınız.

FastPay ücretsiz üyelik işlemini tamamlamak için TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı sisteme girmelisiniz. Eğer akıllı telefon kullanıcısı değilseniz aynı bilgiler ile SMS (kısa mesaj) üzerinden de kayıt yaptırabilirsiniz.

FastPay bankalardan bağımsız işler. Kurulum ve kayıt işlerinizi tamamladıktan sonra cep telefonunuz üzerinden güvenli bir şekilde para gönderebilirsiniz. Üstelik para transferi yapmak için zaman kısıtlaması yok. Yılın her günün ve günün her saati Fast Pay ile işlem yapabilirsiniz.

Fast Pay para gönderme ücreti ise gönderim başına sadece 1 liradır. Fast Pay bakiyeniz ile Turkcell, Vodafone ve Avea bakiyelerinizden gönderim yapabileceğiniz gibi; Denizbank hesabınızdan da para transferi, yapabilirsiniz.

Nasıl kayıt olunur?

FastPay uygulamasını App Store, Google Play Store, İndiroid ve KVK Market'ten ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.T.C. kimlik numaranızı ve kendi belirleyeceğiniz 6 rakamdan oluşan PIN kodunuzu girdikten sonra "Kayıt Ol" butonuna basarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

FastPay nasıl kullanılır ?

Kartsız Para Gönderme; Deniz Bank ATM'lerinde "Giriş" tuşuna basarak "fastPay" menüsünü seçiniz. Buradan "Para Gönder" menüsünü seçerek ve adımları izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Göndermek istediğiniz transfer tutarını 10 TL ve katları olarak giriniz. Onay butonuna basıktan sonra para transferiniz gerçekleşecektir.

FastPay mobil uygulama ile neler yapabilirim ?

• DenizBank müşterisi olsun ya da olmasın dilediğiniz kişiye para gönderebilir,
• Size gönderilen paraları görüntüleyerek başkasına gönderebilir ya da iade edebilir,
• Daha önce yapmış olduğunuz işlemleri görüntüleyip işlemler üzerinden düzenleme yapabilir,
• Uygulama üzerinden DenizBank hesabınızı fastPay'e bağlayabilir, hesap bakiyenizi fastPay işlemlerinizde kullanabilir,
• Gelen paraları DenizBank hesabınıza aktarabilir,
• Hem fastPay bakiyenizi hem de bağlı hesap bakiyenizi kullanarak, uygulama içerisinden üreteceğiniz şifre ile ATM'den kartsız para çekebilir,
• FastPay cüzdanınızda bulunan bakiyeden veya fastPay'e bağlı hesap bakiyenizden kendinizin veya bir başkasının Turkcell, Avea, Vodafone hattına GSM TL yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
• Yakınınızdaki fastPay üye işyerlerini listeleyebilir, detaylarını izleyebilir ve üye işyeri ödemesi yapabilirsiniz.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç