D-Smart BLU nedir?

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamınızı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir.

D-Smart BLU ile TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile bilgisayardan, laptop’tan, iPad’den, iPhone, Android cihazlar üzerinden canlı TV yayınına, film, dizi, spor, yaşam ve erotik gibi güncel içeriklere ulaşılabilir. D-Smart BLU, abonelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden zengin bir içeriğe ulaşabilme özgürlüğü sunmakta; bilgisayar, cep telefonu ve tablet (ios ve android) cihazları üzerinden TV izleme ayrıcalığı yaşatmaktadır.

Ayrıca mevcut D-Smart aboneleri, canlı spor kanalları haricinde, D-Smart paketleri kapsamındaki ulusal kanalların canlı yayınına ve birbirinden zengin içeriklere D-Smart BLU üzerinden erişebilirler. Yazlıkçılar, öğrenciler yada evine HD uydu alıcı almak istemeyen kullanıcılar D-Smart BLU hizmetiyle birlikte bu deneyime ortak olabilirler.

D-Smart BLU, D-Smart abonelerinin yanı sıra, yeni kullanıcılara da açıktır. D-Smart abonesi olmayan ancak D-Smart BLU üzerindeki içerikleri izlemek isteyen kullanıcılarımız, Üye Ol butonuna tıklayarak ücretsiz olarak yeni üyelik oluşturabilir, D-Smart BLU üzerindeki içerikleri abone oldukları paket dahilinde izleyebilirler.

D-Smart BLU ne kadar mobil data tüketir?

D-Smart BLU’ya mobil internet üzerinden bağlandığınızda, izleyeceğiniz yayınlar, akış büyüklüklerine ve kullanıcıların bağlantı hızlarına göre farklı kota tüketim değerlerine sahiptir. Önemli: D-smart BLU’ya bilgisayar, cep telefonu ve tablet cihazlarında (ios ve android) Wi-Fi üzerinden erişemediğiniz, mobil internet ile eriştiğiniz durumlarda; beklenmedik bir fatura sürprizi ile karşılaşılmaması adına D-Smart BLU abonelerimizin GSM operatörlerinden mobil internet paketi almaları önemle tavsiye edilmektedir.

D-Smart BLU’da hangi kanallar var?

D-Smart BLU’da 7’si HD toplam 26 kanal bulunmaktadır. Kanal D, Show TV, Star, ATV, TRT1, Fox, TV8, CNN Türk, MovieSmart Türk, MaxSmart Premium, BBC HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, Nat Geo People HD, Travel Channel HD, Food Network HD, NTV Spor, Smart Spor ve NBA TV kanalları tüm aboneler tarafından izlenebilimektedir.

Bu kanallara ek olarak Discovery Showcase HD, Animal Planet, Discovery Channel, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, DTX ve Discovery Science kanalları sadece D-Smart aboneleri tarafından izlenebilmektedir. Kanal sayılarına ve bilgilerine ait detaylara, paketler sayfasından ulaşabilirsiniz. Kanalların internet haklarından kaynaklı nedenlerinden dolayı, web ve mobil kanal listesi üzerinde değişlikler olabilir. Kanallarda yayın süresince meydana gelebilecek kesilmeler oluşabilir.

Bu durumda yayın kapatılarak kanal üzerinden abonelerimize bilgilendirme sağlanacaktır. Önemli: 15.08.2015 tarihinden itibaren yeni satın alınan D-Smart BLU paketlerinde Smart Spor ve Smart Spor 2 kanallarında gösterilecek canlı futbol maçı yayınları yer almamaktadır. Bu tarih itibariyle yeni paket satın alan abonelerin maç yayınlarını izleyebilmeleri için ek ücret ödeyerek tek maç izleme hakkı satın almaları gerekmektedir. Tüm mevcut aboneler, Samsung Smart TV kampanyası katılımcıları ve yeni D-Smart aboneliği bulunan BLU aboneleri bu kanalları ve maç yayınlarını D-Smart BLU paketi kapsmında izlemeye devam edebilirler.

D-Smart BLU spor kanalları içerisinde neleri izleyebilirim?

BLU SPOR kanalları içerisinde, Smartspor,Smartspor2 ve NTV Spor Smart HD kanalları bulunmaktadır. Abonelerimiz Smartspor, Smartspor2 ve NTV Spor Smart HD kanalları dahilinde UEFA Avrupa Ligi, Şampiyonlar Ligi, La Liga İspanya Ligi, MotoGP, Formula1, WWE, Voleybol, Tatemi, Smackdown, öncesi ve sonrası ile Canlı Maçlar’ı izleyebileceklerdir.

D-Smart BLU hizmeti taahhütlü müdür?

D-Smart Blu hizmeti yıllık bedel üzerinden ücretlendirilmektedir. İptal durumunda mevcut D-Smart abonelerimiz kampanya dahilinde almış oldukları faydalar cayma bedelleri olarak tahsil edilecektedir.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç