Biyokinezi nedir?

Biyokinezi zihin gücünü ve vücutta yer alan kinetik enerjiyi kullanarak hücrelere hükmetmektir.

Bu enerjinin en önemli özelliği ise bedenin yeniden programlanmasını ve vücutta değişiklikler yapılabilmesini sağlamaktadır. Biyokinezi belirli kişilerde bulunabilen, herkese bulunmayan psişik bir yetenektir.

Biyokinezi yeteneğine sahip olan bir kişi, uzun süre alabilecek çalışmalar sonucunda bedeninde geçici ya da kalıcı değişiklikler yapabilmektedir. Bedeninindeki beğenmediği bölgeleri ya da hastalık barındırmakta olan bölgeleri değiştirerek onarabilir. Tüm bunları yaparken ameliyat malzemesine de gerek duymamaktadır.

Biyokinezi yeteneği, geliştirilmeye müsait bir yetenektir. Yanı Biyokinezi yeteneği olan bir kişi son seviyelere ulaştığında, insan aklının alamayacağı şeyleri de yapabilir. Efsanelerde anlatıldığı kılık değiştirme işlemini yapabilir.

biyokinezi

Yabancı olduğu bir ortama fiziksel açıdan adapte olabilmektedir. Farklı yetenekleri olan kişilerinin yanında bulunduğunda, o kişilerin yeteneklerini kullanabilir. Biyokinezi yeteneği olan kişi, vücudunda bulunan organların sayısını artırabilir ve ya vücuduna farklı bir canlının fiziksel özelliğini ekleyebilir.

Özellikle de duyu organlarını mümkün mertebede geliştirebilmektedir. Normal insanların duyamayacağı ve algılayamayacağı şeyleri de algılayabilmektedir. Efsanelerde anlatılan, fiziksel ölümsüzlüğe de ulaşabileceği iddia edilebilmektedir.

Bu bedeninin hiçbir şekilde zarar görmeyeceği ve yaşlanmayacağı anlamına gelir. Tabii ki bütün bunların hepsi Biyokinezi yeteneğinin son seviyelerine kadar ilerlemiş ve o yeteneği tamamen geliştirmiş kişilere sunulan olanaktır. Biyokinezi yeteneğini geliştirmemiş olan bir kişi burada belirtilen belirtilerin %1 ‘ini bile yapamayacaktır.

Biyokinezi yeteneği nasıl geliştirilir?

Biyokinezi yeteneğini ve diğer yeteneklerini geliştirmek isteyen bir kişi imajinasyon çalışmaları, konsantrasyon çalışmaları ve her gün Meditasyon yapmalıdır. Tüm bu çalışmalar, olumlu etki yaratıyor ve hepsi bir arada düzenli bir şekilde uygulandığı zaman gelişim sağlanıyor.

Tüm bu çalışmalarla beraber biyokinezi egzersizleri de yapılmalıdır, ilk başlarda vücutta küçük gelişim yapılmaya çalışılmalıdır. Örneğin saç rengi veya göz rengi buna uygundur. Göz renginizi değiştirme kararı aldığınız zaman göz renginizde değişiklikler olana kadar çalışmaları kesmemelisiniz ya da başka bir alana yönelmemelisiniz.

Sonuç alınmayan çalışmalar fayda sağlamaz, bu durumdan dolayı sonuç alana kadar o çalışmalara devam etmelisiniz. Her gün düzenli bir şekilde çalışmalar yapan, bu engebeli ve zorlu yolda ilerlemeyi başaran bir kişi vakti geldiği zaman Biyokinezi yeteneğininin sunduğu tüm olanaklara sahip olur. Gelişmek, daha farklı bir bilinç seviyesine ulaşmak tamamen olmasa da bazı kısımları, insanların elindedir.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç