Autocad LT nedir?

AutoCAD LT, Autodesk firmasının ürettiği bir autocad programıdır. 2B çizim yazılımı, ihtiyacınız olan birleşik tasarım araçlarını sunar. Yeni “Design Feed” sosyal iş birliği araçları ile daha fazla paydaş katılımını sağlar ve tasarımlarınızı canlı haritalar ve coğrafi konum becerileri ile gerçek dünyayla ilişkilendirir. En son DW teknolojisini kullanarak dosya formatı uyumluluğunu ve güvenilirliğini sağlar.

Dosya sekmeleri ve geliştirilmiş komut satırı gibi zaman kazandıran araçlar ile AutoCAD LT, üretkenliği artırmaya ve tasarım iş akışını düzenlemeye yardımcı olur. Autodesk® AutoCAD® Inventor LT™ Suite'in bir parçası olarak AutoCAD LT ile endüstriye özel iş akışlarınızı güçlendirebilir ve belgelendirme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Uyumluluk: AutoCAD LT yazılımının özgün DWG teknolojisi, veri uyumunu ve uygunluğu destekler. En yaygın olarak kullanılan teknolojilerden biri olarak DWG, iş arkadaşları ve müşteriler ile daha kolay ve daha doğru iletişimi sağlar. AutoCAD LT, aynı zamanda diğer Autodesk yazılımları ile de tam uyumludur.

Güvenilirlik: AutoCAD LT, milyonlarca profesyonel tarafından kullanılan ve 30 yılı aşkın süredir Autodesk tarafından desteklenen önde gelen tasarım ve belgelendirme platformlarından Autodesk®AutoCAD® yazılım teknolojisini kullanılır.

Bağlanabilirlik: Yeni “Design Feed” sosyal iş birliği araçları ile daha fazla paydaş katılımını sağlayın. Canlı haritalar ve coğrafi konum özellikleri ile tasarımınızı gerçek dünya ile ilişkilendirin. Dosyalarınızı ve özel ayarlarınızı, yerleşik Autodesk® 360 bulut hizmetleri işlevselliği ile zamanlayın.

Üretkenlik: AutoCAD LT yazılımının tekrar eden işleri en aza indirmeye ve doğrulğu artırmaya yardımcı olan gelişmiş 2B çizim araçları ve özellikleri ile sürekli olarak üretkenliği artırma odağından faydalanın.

autocad lt

Autodesk LT neler sunar?

Autodesk Subscription ile piyasada mevcut en güncel ve en güçlü yazılım ve hizmet takımına her zaman erişme imkanı elde edeceksiniz. Subscription sizi en son ürün sürümleri ve güçlendirmeleriyle, web desteğiyle ve esnek lisanslamayla ödüllendirerek hep önde olmanızı sağlar.

Dış bağlantılar

www.autodesk.com

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç