Animal pak nedir?

Animal pak, içerisinde çok büyük miktarlarda vitaminler,minareller, farmakolojik ajanlar ve katalizörler barındıran bir multi vitamin kompleksidir. Beslenme desteği sağlayan, kas geliştirici, özellikle vücut geliştirme ve savunma sporları ile ilgilenenlerin yoğun antrenman dönemlerinde tercih ettikleri bir üründür. Supplement sektöründe özellikle ileri seviye sporcular arasında multi vitaminlerin "kralı" olarak bilinmektedir.

Universal Animal pak'ın dikkat çeken özellikleri nelerdir?

3000 mg'a yakın amino asit içeriği,

Karaciğer destek içeriği (Milk Thistle, Uni-Liver),

Antioksidan kompleksi,

Enzim kompleksi.

Sporcu ve vücut geliştiriciler için gerekli özel beslenme ve takviye diyetinin temelini oluşturur.Animal pak, vitamin, mineral, antioksidan, aminoasit, temel yağ asitleri, elektrolitler ve performans besinlerinden oluşmuş çok kapsamlı besin desteği sağlar.

Animal pak içeriği nasıldır?

Animal pak‘ın bir servisinde (2 paket)

40 kalori
4 gram karbonhidrat
6 gram protein
9900IU Vitamin A
1 gram Vitamin C

Riboflavin, Niacin, Vitamin B6, Magnezyum, Çinko, Bakır, Krom, Fosfor, Kalsiyum Biotin, Folik Asit, Glutamin, Tirozin vs. pek çok madde bulunmakta. Bunlar kendi içlerinde de performans kompleksi, antioksidan kompleksi, sindirim kompleksi şeklinde alt gruplara da ayrılmış durumdalar.

Kullanımı kolaymıdır?

Kullanım kolaylığı konusundaysa, çoğu Animal ürünü gibi ''pak'' da sınıfta kalıyor. Önerilen bir servisi 22 tabletten oluşuyor (gerçi çoğu kişi sadece 1 paket yani 11 hap kullanmayı tercih ediyor) ve bu da hap yutmakla ilgili sorun yaşamayan bir kişi için bile çok ama çok büyük bir rakam.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç