Android Developer Days

Kendini Geliştir, Dünyayı Değiştir” sloganı ile hareket geçen Android Geliştirici Günleri (Android Developer Days), Türkiye’de gönüllü olarak faaliyet gösteren Google Developer Group (GDG) Konya, GDG Eskişehir, GDG Istanbul, METU IEEEand GDG Ankara organizatörlüğünde, Droidcon ve ODTÜ Teknokent iş ortaklığıyla bu yıl üçüncü kez düzenlenecek olan etkinlik 2014 yılı için 16 – 17 Mayıs’ta ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde. Grupların uzun vadede hedefi, “Hem Türkiye’ye hem dünyaya bilişim teknolojileri alanında katkı sunmak”

Ankara, 16-17 Mayıs 2014 –Google Developer Group (GDG) Konya, GDG Eskişehir, GDG İstanbul, ODTÜ IEEE, GDG Ankara ve Yurt dışından bazı GDG’lerin organizatörlüğüyle, Droidcon ve ODTÜ Teknokent iş ortaklığıyla ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde üçüncü kez düzenlecek olan etkinlik tamamen ücretsizdir. Etkinlik, iki gün boyunca eş zamanlı oturumlarla gerçekleştirilecektir. Konferansa, dünyanın farklı şehirlerinden ve Türkiye’den yazılım alanında uzman kişiler, katılımcı ve konuşmacı olarak yer alacak.

Android Geliştirici Günlerinde, Android teknolojileri üzerine seminerler ve çeşitli yarışmalar yapılacak. Toplumsal kalkınma ve toplumsal gelişim adına yapılacak konferans, ilgi duyan herkesin katılımına açık gerçekleştirilecek.

İlgili bağlantılar

Android Geliştirici Günlerinde konuşmacı olarak yer almak için: http://www.androiddeveloperdays.com/call-for-papers

Konferansa dinleyici olarak katılmak için: http://www.androiddeveloperdays.com/register

Google Developer Group (GDG) Konya

GDG Eskişehir

GDG Istanbul

METU IEEE

GDG Ankara

Droidcon

ODTÜ Teknokent

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç