Airtouch nedir?

AirTouch teknolojisi, internet kullanıcılarının kablosuz ağlarını tek tuşa basarak kolay ve güvenli bir şekilde kurmalarını, yönetmelerini ve genişletmelerini sağlar.

Bu yeni teknoloji aynı zamanda notebook, , AirTies harici disk sunucusu ve AirTies set-top-box ürünleri gibi kablosuz cihazları tek tuşa basarak ağa bağlama kolaylığı da sunuyor. Tüm güvenlik ve kurulum ayarlarının otomatik gerçekleşmesini sağlayan teknoloji ile ağa bağlamak istenen cihazı seçip, modem üzerindeki "tuş"a basmak yeterli oluyor.

Sistem, güvenli bağlantı için de önemli bir avantaj yaratıyor. WPS (Wi-Fi Protected Setup) standardını kullanan ve Windows 7 işletim sistemi ile uyumlu olan AirTouch teknolojisine sahip ürünler, kısa süre sonra raflarda yerini almaya başlayacak.

AirTouch nasıl aktif edilir ?

Bilgisayarınızda kablosuz bağlantısı için bağlantı açıyoruz wifi ağları buldu kendi ağımız için wifi şifresi sorduğu yere gelince 3 saniye süre ile AirTouch düğmesine bastığımızda ağa şifre girmiş gibi bağlanıyoruz. Yukarıda Video olduğu , Diğer Wps sadece modem arkasında bulunan Pin kodu girdiğimizde bağlantı sağlamaktayız.

AirTouch nasıl kapatılır ?

Airtouch kapatmak için Airties Modem arkasındaki düğmeye basılı tutunca veya Modem Arayüzü‘ne girerek iptal edebiliriz. Bunun için Sizlere hazırladığım Video nasıl kapatılacağı hakkında bilgi verecektir.

Yorumlar

Bu sayfa ait yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum ekle

Vazgeç